Tervisekoolist

Triumf Draakon OÜ on positiivselt läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise

Neonilla Tervisekooli uudse ideena on siduda omavahel lapsehoidjate, hooldajate ja massaažialane koolitus. Seni on neid kõiki õpetatud eri koolides. Antud erialadel on palju ühist, omades samas ka spetsiifilisi erinevusi. Eesmärgiks on luua ühes koolis võimalus mitme siduseriala omandamiseks. Nt. lapsehoidja-massöör, hooldaja-massöör, lapsehoidja-hooldaja või kõiki neid kolme ühendav eriala.

Missioon:
Tagada läbi kvaliteetse õppetöö õppuritele kõrge professionaalsus siduserialal (lapsehoidja-hooldaja-massöör), et neist saaksid empaatiavõimelised, oma tööd armastavad, kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid, oodatud ja konkurentivõimelised tööturul, kes on valmis abistama inimesi ning seeläbi kogu ühiskonda.

Visioon:
Kool, mille lõpetajatel saavad olema laialdased teadmised ja oskused mitmel siduserialal nagu lastehoid, hooldus, massaaž ja tänu millele saab võimalikuks tervisealases teenindusvaldkonnnas saavutada uus teeninduskvaliteet. Lühidalt: Uus koolitus, mitmekülgselt haritum siduserialaga teenindaja, kes on professionaalsem, kes suudab pakkuda kvaliteetsemat teenust ja keda saab kasutada tervishoiuasutustes , hooldusasutustes, lasteaedades, kodudes ja mujal, Eestis ja väljaspool Eesti Vabariiki.