On-site massaaž

Seda massaaži võib nimetada ka offis-massaažiks, sest seda saab ja võib teha otse kontoris- töökohal, kasutades ära tavapärast 20-ne minutilist puhkepausi. Massaaži tehakse läbi riiete spetsiaalsel on-site toolil. Vajadusel saab kasutada ka tavalist tooli, kuid spetsiaalne on loomulikult mugavam. Massöör masseerib korralikult läbi õlavöötme piirkonna, kaela, kukla, õlgad, käed. Massaaž hõlmab kogu selga, sealhulgas nimme – ja ristluu piirkonda.
On-site massaaž võib öelda on adopteeritud ja lihtsustatud „Amma“ massaaž, mille algne päritolu on Hiina, kuid mille võtsid üle Jaapanlased ja lihvisid selle täiuslikkuseni, lisades sellele ka läänest mõningaid massaaživõtteid. Nii et aluseks „Amma“ masaažis on meridiaaniteooria ja kindlasti töödeldakse ka siin bioloogiliselt aktiivseid punkte. Samas on lisatud silitus-, muljumis-, pigistamis-, venitamis- ja löökvõtteid.
Nii on-site massaaž, kui ka „Amma“ massaaž vabastab keha pingetest, leevendab valu, maandab stressi, loob heolutunde. On leitud, et massaaž töökohal tõstab tööviljakust, loob hea meeleolu ja sõbraliku atmosfääri.
Meid saab kutsuda töökohale või suvepäevadele, kas of-site või „Amma“ massaaže tegema või ka õpetama. Tööandjad maksavad kas kogu massaaži maksumuse või osalise (siis ülejäänud osa maksab klient). Töötajad, olgu nad siis seotud konveieriga, õmblejad, teenindajad, autojuhid või arvutirotid on tööanjale kindlasti tänulikud tellitud massaažide ja tähelepanu eest.